Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Innowacyjną metodą uzyskiwania świetnej jakości stempla jest zastosowanie pieczątek beztuszowych, czyli inaczej flashowych. Wykorzystując te akcesoria powstające metodą błyskową można stworzyć stemple, które będą charakteryzować się jakością nieporównywalnie lepszą z tradycyjnymi artykułami. Dzięki temu możliwe jest wykonanie odcisków o świetnej rozdzielczości. Pozostałe zalety pieczątek flashowych Kupując pieczątki beztuszowe można wybrać opcję, której produkcja, a także sama eksploatacja jest bardzo szybka i prosta. Do bardzo istotnych z punktu widzenia użytkowania korzyści zakupu stempla w wersji flashowej zaliczyć można też koszty eksploatacji takich urządzeń, które są stosunkowo niskie. Wpływ ma na to bardzo duża liczba możliwych do wykonania odbić, nawet w liczbie kilkudziesięciu tysięcy, do momentu wyczerpania zgromadzonego tuszu. Ekologiczna propozycja Należy wspomnieć, że pieczątki flashowe to świetne opcja wpisująca się w obecne wymagania rynku pod względem ekologicznym. Podczas jej powstawania, a także samego użytkowania, nie są wydalane do atmosfery żadne nieprzyjemne oraz szkodliwe zapachy. Podobnie jest z hałasem oraz chemikaliami – ten produkt również jest wolnych od tych zagrożeń, dlatego też jego użytkowanie jest bezpieczne, ekonomiczne i warto się na zdecydować na jego zakup.

Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 6760

Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 6760
Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 6760

Profesjonalna, duża pieczęć księgowa DF 6760 to propozycja dla osób ceniących jakość, trwałość i wygodę. Pieczątka DF posiada ergonomiczny uchwyt dopasowany do dłoni, co sprawia, że odbijanie nią jest lekkie, ciche i niezwykle wygodne. Konstrukcja nie wymaga dodatkowych poduszek ani ich wymiany. Dzięki temu firmy decydujące się na zakup dużych pieczątek DF 6760 odczują zdecydowane oszczędności podczas eksploatacji. DF 6760 pozwala na wykonanie około 20.000 tysięcy odbić, bez regeneracji, co jest wynikiem wielokrotnie wyższym od klasycznych automatów. Pod uchwytem znajduje się specjalny otwór, służący do uzupełnienia tuszu. Automaty DF dostępne są w kilkudziesięciu rozmiarach, co sprawia, że mogą mieć różnorodne zastosowanie. W księgowości, do faktur, do celów marketingowych. Dzięki doskonałej jakości odbicia i kryciem tuszu porównywalnym do drukarni bardzo często służą jako estetyczny nośnik reklamy.

GWARANCJA 2 LATA.

Zobacz jak proste i tanie jest użytkowanie opraw DF!

By zregenerować pieczątkę wystarczy butelka tuszu i kilka sekund.

Jak uzupełnić tusz w pieczątce

Zdejmujemy uchwyt i aplikujemy od góry kilka/kilkanaście kropel tuszu, po czym zakładamy główkę. Gotowe

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: Natychmiastowa wysyłka w dni robocze przy zamówieniu do godz. 14

Cena: 96,75 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.

Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 90130

Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 90130
Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 90130

Duża pieczątka DF o wymiarach płytki tekstowej 90/130mm to rozwiązanie dla profesjonalistów. Pieczątka DF posiada ergonomiczny uchwyt dopasowany do dłoni, co sprawia że odbijanie nią jest lekkie, wygodne i ciche. Mimo tak dużej powierzchni nie wymaga dużego nacisku by doskonale i równo pieczętować przez wiele lat. Koniec z niewygodnymi kołyskami z dodatkową poduszką! Duża pieczątka DF 90130 ma zapas tuszu na kilkadziesiąt tysięcy odbić a pod uchwytem znajduje się otwór do uzupełnień. W komplecie otrzymają Państwo pewne zamknięcie zabezpieczające zarówno pieczątkę, jak i przedmioty w szufladzie przed zabrudzeniem. Stemple DF występują w kilkudziesięciu rozmiarach stanowiąc kompletną ofertę dla księgowości.

Duże pieczątki księgowe w Poznaniu.

Rozmiar tekstu: 90/130 mm


Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: Natychmiastowa wysyłka w dni robocze przy zamówieniu do godz. 14

Cena: 256,10 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.

Pieczątka automatyczna księgowa DF 6684

Pieczątka automatyczna księgowa DF 6684
Pieczątka automatyczna księgowa DF 6684

Profesjonalny automat biurowy DF 6684 to duża pieczątka dla osób ceniących jakość i trwałość. Pieczątka DF 6684 posiada wyjątkowo ergonomiczny uchwyt, co sprawia że odbijanie nią jest przyjemne, wygodne i przede wszystkim bardzo ciche. Automat nie wymaga dodatkowej poduszki ani jej wymiany. Pod główką znajduje się otwór przez który w 5 minut zregenerujemy stempel popularnym tuszem biurowym. Fabryczny zapas tuszu to ponad 20 tysięcy odbić. Tak – to nie pomyłka! Dzięki temu rozwiązaniu to najtańsza w eksploatacji duża pieczątka automatyczna. Polecamy profesjonalne i nowoczesne rozwiązanie jako alternatywę do starych, niewygodnych technologii w tej samej cenie.

Zobacz jak łatwa i ekonomiczna jest eksploatacja pieczątek DF! Uzupełnienie tuszu zajmuje kilka sekund.

Jak uzupełnić tusz w pieczątce

Uzupełnianie tuszu w pieczątce.

Gotowe!

Gwarancja 2 lata.

Rozmiar tekstu: 66/84 mm
Max. ilość wierszy: 22

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: Natychmiastowa wysyłka w dni robocze przy zamówieniu do godz. 14

Cena: 98,37 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.

Pieczątki Modico 6

Pieczątki Modico 6
Pieczątki Modico 6

Koniec z nudnymi pieczątkami firmowymi! Pieczątka Modico 6 pozwoli wyróżnić twoją firmę dużym odbiciem idealnej jakości. Wystarczy że do standardowej treści dodasz logo lub dodatkowy kolor a otrzymasz własną przenośną drukarnie materiałów reklamowych do wielkości 4/7cm. Fabryczny zapas tuszu na dziesiątki tysięcy odbitek, możliwość łatwego uzupełnienia oraz cicha i lekka praca oprawy, sprawiają że pieczętowanie staje się czystą przyjemnością. Nowoczesna forma, wyśmienita kolorystyka, ergonomia pracy, przyjemna w dotyku powierzchnia połączone z doskonałą jakością druku! Jeśli dbasz o środowisko, miłą wiadomością będzie fakt że przy produkcji tej pieczątki nie powstają żadne odpady i zapachy a zastosowany tusz to nowoczesny tusz na bazie wodnej. Zastanów się jak wiele możliwości daje Modico 6. Może wyjątkowy exlibris dla bliskiej osoby?

Rozmiar tekstu: 36/69 mm
Max. ilość wierszy: 1 – 9

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: Natychmiastowa wysyłka w dni robocze przy zamówieniu do godz. 14

Cena: 69,11 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.

Prezentujemy uzyskiwane innowacyjną metodą nowoczesne pieczątki flashowe. Zostały one stworzone z myślą o osobach, którym z jednej strony zależy na ekologicznym produkcie, z drugiej zaś dążą do optymalizacji pracy biura. Te wyjątkowo ergonomiczne pieczątki z pewnością będą wygodnym rozwiązaniem usprawniającym wykonywanie każdego rodzaju pracy biurowej, bowiem są nie tylko długotrwałe, ale ponadto wytrzymałe.

Pieczątki flashowe – długotrwałe i ekologiczne

Co charakteryzuje pieczątkę flashową, zwaną także beztuszową? Przede wszystkim mechanizm stemplowania, tusz przenika bowiem na stemplowaną powierzchnię przez porowatą gumową matrycę. Pieczątki beztuszowe tego typu często określa się mianem ekologicznych, ponieważ ich produkcja nie wiąże się z powstawaniem odpadów zanieczyszczających środowisko. Dodatkowo pieczątki flashowe są wygodne w zastosowaniu – nie tworzą plam i nie rozmazują napisów podczas wykonywania nawet bardzo szybkiego stemplowania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii produkcji uzupełnienie pieczątki tuszem jest łatwe, a jeden zapas zapewnia długotrwałe korzystanie ze stempla. Oprócz tego, projektując wygląd beztuszowej pieczątki, można postawić na szczegółowość, technologia jej wykonania pozwala bowiem na stworzenie naprawdę skomplikowanego wzoru oraz jego precyzyjne odwzorowanie na papierze przy każdym wykonywaniu stempla.

Pieczątki beztuszowe AMB – wytrzymałe i ergonomiczne

Oferujemy nowoczesne rozwiązanie, usprawniające oznaczanie dokumentów – wersje flashowe pieczątek. Dzięki zaawansowanej technologii produkujemy pieczątki flashowe o najlepszych parametrach. Ergonomiczne i wytrzymałe alternatywy tradycyjnych modeli staną się skutecznym narzędziem identyfikacji marki. Możliwość długotrwałego zastosowania naszych pieczątek zawdzięczamy użyciu wysokiej jakości komponentów, wykorzystanych do ich produkcji. W łatwy sposób można zamówić pieczątkę beztuszową online, wypełniając wygodny formularz na stronie internetowej. Oferujemy projektowanie spersonalizowanej beztuszowej pieczątki dla wszystkich, którzy chcą się w ten sposób wyróżnić, a ponadto ujednolicić i dopasować do siebie wszystkie elementy identyfikacji marki. Ergonomiczny kształt naszych pieczątek sprawia, że łatwo trzyma się je w dłoni i bez hałasu wykonuje stemplowanie, a specjalne zabezpieczenia pojemnika pozwalają na ich wygodne i bezpieczne przechowywanie.

Beztuszowe pieczątki wyróżniają się wygodą użytkowania oraz wysoką estetyką wykonania. Zapraszamy do składania zamówień na pieczątki beztuszowe online, które z dbałością wykonujemy według indywidualnego wzoru, dostosowanego do charakteru działalności oraz identyfikacji wizualnej marki. Nasze flashowe pieczątki pozwalają na szybkie, ciche i długotrwałe korzystanie, a przy tym są wytrzymałe, ergonomiczne i przyjazne dla środowiska. Stanowią zatem nieporównywanie lepszą alternatywę dla tradycyjnych modeli

Sprawdź także


pieczątki lekarskie
pieczątki profesjonalne
pieczątki na karton
wizytówki
pieczątki firmowe
pieczątki imienne
pieczątki kieszonkowe

Nasze wpisy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl