Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Świetnym narzędziem marketingowym, dzięki któremu można przyciągnąć do siebie nowych klientów, będą pieczątki reklamowe, które można umieścić na różnych rodzajach produktów. Nadają się one przede wszystkim do stosowania na torby, które stanowią naturalny produkt do wykorzystania przestrzeni w celach dotarcia do świadomości dużej liczby odbiorców. Są one także uniwersalne pod względem zastosowanej opcji. Różnorodne materiały na pieczątki reklamowe Wykorzystywane przez nas pieczątki w celach marketingowych można umieszczać na wielu rodzajach materiałów biodegradowalnych, które są coraz częściej obecne w gospodarce ze względu na walory ekologiczne. W ten sposób stosujemy chociażby stemple na powierzchnię toreb czy kartonów, które w naturalny sposób są bardzo często wykorzystywane w działalności handlowej do transportu towarów. Spore korzyści z zastosowania produktu. Wykorzystanie pieczątek reklamowych to prosty, a jednocześnie bardzo skuteczny sposób na osiągnięcie celu marketingowego. Dzięki zaproponowanej technologii tworzenia stempli możemy uzyskać pieczątki reklamowe charakteryzujące się przede wszystkim sporą wytrzymałością, a jednocześnie bardzo ciekawą estetyką, które będą atrakcyjne dla klientów. Wykonujemy dla Ciebie stemple o różnych rozmiarach, które będą dostosowane do Twoich potrzeb, produktów oraz grafiki, którą chcesz na nich umieścić.

Duża pieczątka automatyczna DF 78103 Duża pieczątka automatyczna DF 78103
157,72 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 6760 Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 6760
96,75 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 90130 Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 90130
256,10 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pieczątka automatyczna księgowa DF 6684 Pieczątka automatyczna księgowa DF 6684
98,37 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Logo to symbol firmy, który odgrywa niezwykle ważną rolę w jej promocji, a przez to – w osiąganych wynikach. Im bardziej rozpowszechnione, tym do większej liczby osób dociera. Za jego pomocą buduje się trwałą świadomość marki, która wpływa na to, po jaki produkt czy usługę sięgają klienci. Nie od dziś wiadomo w końcu, że bardziej skłonni jesteśmy wybrać to, co jest nam znane. Dlatego właśnie rozpowszechnianie tego małego i niepozornego znaczka, jaki stanowi logo, jest naprawdę ważne. Zrobić to można skutecznie przy pomocy pieczątki reklamowej.

Pieczątki reklamy – dlaczego warto je rozważyć?

Pieczątka to nieoczywisty, ale bardzo skuteczny i kreatywny nośnik reklamy. Zamieszczając ją na materiałach promujących działalność czy firmę, rozsławiamy ją wśród potencjalnych klientów i zwiększamy szansę na to, że skorzystają z właśnie naszych usług. Stemple z własnym logo to świetny sposób na przełamanie rutyny i "pieczątkowej" nudy. Decydując się na takie rozwiązanie, pokazujemy klientom, że jesteśmy kreatywni, dbamy o detale i zależy nam na budowaniu świadomości marki. Pieczątka z logo jako nośnik reklamy charakteryzuje się też bardzo dużą subtelnością – jest bowiem dyskretna i nie przytłacza, a mimo to przyciąga wzrok i zapada w pamięć.

Pieczątka reklamowa – jak powinna wyglądać?

Pieczątka z logo to ciekawy sposób na przyciągnięcie uwagi klienta. Warto przyłożyć więc szczególną wagę do tego, jak będzie wyglądała. Pieczątki z logo AMB mogą osiągać różne rozmiary, które będą dopasowane do Twoich potrzeb i wybranej grafiki. Dobrze jest zachować jednak umiar, żeby pieczątka nie przytłaczała. To samo tyczy się zdobień i kolorów – ponieważ każda pieczątka jest stosunkowo niewielka, bardzo łatwo przesycić ją wzorami. W przypadku pieczątek reklamowych ciekawym pomysłem może być za to umieszczenie krótkiego, lecz ciekawego i efektywnego hasła reklamowego.

Pieczątka z logo na zamówienie

Chcesz wyróżnić swoją firmę lub działalność? Pragniesz, żeby konsumenci natychmiast rozpoznawali Twoje logo i kojarzyli je z niezawodną jakością? Postaw na spersonalizowane pieczątki reklamowe, które posłużą Ci jako skuteczne narzędzie marketingowe. W końcu to one pozostaną w pamięci na dłużej niż zwykłe pieczątki z nazwą firmy czy nazwiskiem pracownika. Skorzystaj z potencjału stempli z własnym logo i zapoznaj się z ofertą sklepu AMB. Oferujemy pieczątki z logo na zamówienie, które charakteryzują się ogromną trwałością, subtelnością i dobrze dobraną estetyką. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Zobacz także:
pieczątki lekarskie
pieczątki beztuszowe
pieczątki profesjonalne
pieczątki na karton
wizytówki

Nasze wpisy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl