Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Wytworzenie stempli dopasowanych do własnych potrzeb jest możliwe poprzez zakup maszyn do pieczątek błyskowych typu flash. Zaletami tego produktu są przede wszystkim: - trwałość, dzięki wykorzystaniu najlepszych elementów, charakteryzujących się niezawodnością, w tym wbudowanego procesora, - bezpieczeństwem użytkowania, którego potwierdzeniem są certyfikaty, pozwalające na bezpieczną pracę maszyn błyskowych, które wykorzystują podczas funkcjonowania wysokie napięcie, - bardzo dobra wydajność, wynosząca co najmniej kilkaset sztuk dziennie, - przy zastosowaniu zestawu oprawek, a także wykorzystaniu komputera oraz drukarki możliwe jest uruchomienie punktu usługowego. Dobra maszyna do robienia pieczątek - sprawdź naszą ofertę!

Maszyna do produkcji pieczątek HEF 252 S

Maszyna do produkcji pieczątek HEF 252 S
Maszyna do produkcji pieczątek HEF 252 S

Oryginalna maszyna do produkcji pieczątek flash HEF 252 S jest solidnym i trwałym narzędziem europejskiego producenta i przy okazji wynalazcy technologii błyskowej.Mimo kompaktowej budowy i prostej obsługi charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami, zapewniając doskonałą jakość wytwarzanych pieczątek. 8 lamp równomiernie naświetla materiał, a wbudowany procesor kontroluje np. temperaturę szyby, by nie dopuścić do obniżenia jakości pieczątki, wymuszając w razie potrzeby okres chłodzenia. Na urządzeniu można naświetlić pianki producentów takich jak Modico, Wagraf, Colop, AMB, Shiny…..Mamy duże doświadczenie w dystrybucji maszyn i produkcji pieczątek, które potwierdziło doskonałą jakość i wyjątkową niezawodność tych maszyn. Na rynku znajduje się kilka tysięcy urządzeń tego typu. Nie spotkaliśmy się do tej pory z przypadkiem awarii lamp wyładowczych! Przypomnijmy iż jest to produkt oryginalny, produkowany w europie z najlepszych na rynku komponentów, posiadający certyfikaty bezpieczeństwa i gwarancję. Wymiary pola naświetlającego to 70/110mm. Istnieje również możliwość naświetlania największych pieczątek księgowych, dzięki możliwości przesunięcia materiału na szybie. Urządzenie daje możliwość wykonania kilkuset pieczątek dziennie. Jeśli istnieje potrzeba większej wydajności polecamy model 253 S z dodatkowym chłodzeniem. Oprócz maszyny do produkcji potrzebny jest wyłącznie komputer i drukarka. Zapytaj o zestaw startowy oprawek w promocji, umożliwiający start kompletnego punktu usługowego. Zapraszamy do naszych zakładów w Poznaniu na prezentację i szkolenie

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: Natychmiastowa wysyłka w dni robocze przy zamówieniu do godz. 14

Cena: 3 008,13 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.

Maszyna do produkcji pieczątek HEF 253 S

Maszyna do produkcji pieczątek HEF 253 S
Maszyna do produkcji pieczątek HEF 253 S

Produkcja pieczątek na maszynie HEF 253 S to gwarancja najwyższej jakości finalnego produktu. Europejski producent z wieloletnim doświadczeniem i zarazem wynalazca technologii błyskowej to gwarancja jakości i certyfikat bezpieczeństwa. Najwyższa jakość użytych kompozytów przekłada się na wyjątkową trwałość i niezawodność urządzeń. Ten model maszyny cieszy się bardzo dobrą opinią wśród zakładów stemplarskich, co przełożyło się na tysiące urządzeń na rynku. Kompaktowe rozmiary sprawiają że produkcję można prowadzić praktycznie wszędzie. Model 253 S oprócz wszystkich zalet modelu 252 posiada dodatkowe automatyczne chłodzenie skracające cykl pracy oraz regulację mocy. Dbałość producenta o jakość finalnego produktu zdecydowała o zastosowaniu aż ośmiu wysokiej klasy lamp, by jak dokładnie i równomiernie naświetlić materiał na całej powierzchni szyby. Jakość podzespołów gwarantuje bezawaryjną, wieloletnią pracę. W jednym cyklu można wykonać pieczątkę do wielkości 7 na 11 cm, bowiem takie jest pole naświetlania, jednak możliwość przesuwania materiału na szybie pozwala wykonać nawet bardzo duże pieczątki księgowe i dekretujące. Zaletą technologii flash jest jakość odbicia, czas produkcji liczony w kilku minutach, warsztat nie wymagający dużej powierzchni, brak chemikaliów, oparów, dymu, trudnych odpadów. Stemple wykonane tą metodą są kilkakrotnie trwalsze bowiem posiadają zapas tuszu na 20 – 30 tyś. odbić. Kolejna zaleta to możliwość wyboru koloru tuszu w momencie produkcji i brak konieczności magazynowania dużej ilości poduszek wymiennych do automatów. Wydajność maszyny pozwala nawet na produkcję na dużą skalę. Wystarczy dodatkowo drukarka i komputer. Przy zakupie maszyny oferujemy proponujemy zestaw oprawek umożliwiający oferowanie usług, również w wyjątkowo korzystnej cenie. Zapraszamy do naszych punktów w Poznaniu na prezentację i bezpłatne szkolenie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: Natychmiastowa wysyłka w dni robocze przy zamówieniu do godz. 14

Cena: 3 281,30 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl