Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Wśród niezbędnych elementów sprzętu osoby wykonującej zawód medyczny są pieczątki lekarskie. Akcesoria kieszonkowe pozwalają na swobodne wyjeżdżanie z nią w teren, także dzięki niewielkiej wadze. Za pośrednictwem naszych urządzeń możliwe jest wskazanie nawet czterech wierszy informacji, zawierających przede wszystkim imię i nazwisko lekarza, jego specjalizację, numer uprawnienia, a także opcjonalnie adres gabinetu czy numer telefonu. Sprzedajemy pieczątki, które produkowane są chociażby przez firmy Wagraf, Colop, a także Modico. Wśród najważniejszych parametrów naszych akcesoriów wymienić można trwałość wykonywanych elementów. Są one również łatwe w obsłudze i dostosowane do szybkiej wymiany zużytych części.

Lekarska pieczątka automatyczna Colop 20

Lekarska pieczątka automatyczna Colop 20
Lekarska pieczątka automatyczna Colop 20

Colop 20 dzięki niewielkim rozmiarom i wygodnemu zamknięciu to stempel, który znakomicie sprawdza się jako pieczątka lekarska. Powinien zawierać imię i nazwisko, specjalizację oraz numer prawa wykonywania zawodu. Opcjonalnie można dodać też numer telefonu. Estetyczne automaty charakteryzuje wysoka trwałość i precyzja wykonania. Lekka konstrukcja obudowy zapewnia komfort stemplowania.Prosty system wymiany poduszki dodatkowo wpływa na łatwość obsługi tych pieczątek. Pieczątki automatyczne firmy Colop pojawiły się na polskim rynku w roku 1990. Jest to znana i ceniona na całym świecie za jakość stempli marka. Pieczątki Colop dostępne są w ponad 120 krajach.

Rozmiar tekstu: 14/38 mm
Max. ilość wierszy: 1 – 4

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: Natychmiastowa wysyłka w dni robocze przy zamówieniu do godz. 14

Cena: 39,02 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.

Lekarska pieczątka automatyczna Modico 2

Lekarska pieczątka automatyczna Modico 2
Lekarska pieczątka automatyczna Modico 2

Pieczątki lekarskie Modico 2 cechuje bardzo udany design, przyjemna kolorystykę, świetna ergonomię i ponadprzeciętną trwałość. Wspomnieć należy również o braku elementów obrotowych, miękkiej i cichej pracy automatu oraz łatwym uzupełnianiu tuszu. Te cechy w połączeniu z jakością naszej technologi flash dają kompilację którą z czystym sercem możemy polecić do gabinetów lekarskich jako produkt najwyższej jakości. Automaty Modico 2 posiadają pełnowymiarowe okienko indeksowe mieszczące cały wzór pieczątki lekarskiej. Ten model nie wymaga wymiany poduszek. Tuszu wystarczy na rekordowe kilkadziesiąt tysięcy odbić a gdy się wyczerpie w kilka minut stempel można zregenerować przy pomocy popularnego tuszu.

Rozmiar tekstu: 18/44 mm
Max. ilość wierszy: 1 – 4

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: Natychmiastowa wysyłka w dni robocze przy zamówieniu do godz. 14

Cena: 39,84 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.

Małe pieczątki automatyczne DF 1028

Małe pieczątki automatyczne DF 1028
Małe pieczątki automatyczne DF 1028

Małe pieczątki automatyczne o rozmiarze płytki tekstowej 10/28mm. Oprawki posiadają zamknięcie, uchwyt na smycz, możliwość łatwego uzupełnienia tuszu. Wysoka jakość odbicia, fabryczny zapas tuszu na 20 – 30 tyś. odbić, łatwa obsługa i tylko u nas tak dobra cena gotowego produktu.

Rozmiar tekstu: 10/28 mm
Max. ilość wierszy: 1 – 3

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: Natychmiastowa wysyłka w dni robocze przy zamówieniu do godz. 14

Cena: 30,08 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
  • nowość

Pieczątki lekarskie kieszonkowe Wagraf 30

Pieczątki lekarskie kieszonkowe Wagraf 30
Pieczątki lekarskie kieszonkowe Wagraf 30
Automat Wagraf 30 to kieszonkowa pieczątka osobista o kompaktowych rozmiarach obudowy. Doskonale sprawdza się jako pieczątka do noszenia w torbie i w kieszeni. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku pieczątki lekarskiej. Jest zawsze pod ręką. Pieczątka posiada solidne zamknięcie, które zabezpiecza pieczątkę przed samoczynnym otwarciem, jak i zabrudzeniem powierzchni z tekstem. Zamknięcie jest dobrze dopracowane pod względem wygody obsługi. Nowoczesna technologia, dzięki której wyeliminowano poduszkę, umożliwia szybkie pieczętowanie odbitek bardzo wysokiej jakości. Wystarczy otworzyć i przyłożyć do papieru. Tą czynność można wykonać bez uzupełniania tuszu nawet kilkadziesiąt tysięcy razy, bowiem tak duży jest fabryczny zapas! Płytka tekstowa ma wielkość 38 mm x 14 mm. Zmieści się na tym obszarze tekst pieczątki lekarskiej taki jak: imię i nazwisko, specjalizacja czy tytuł naukowy, telefon kontaktowy i numer prawa wykonywania zawodu. W naszej ofercie pieczątki lekarskie Wagraf 30 występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Gwarancją wysokiej jakości odbicia pieczątki kieszonkowej Wagraf jest nowoczesna technologia flashowa, dzięki której gotowa pieczątka odbija bardzo wyraźnie i oddaje wszystkie szczegóły znaków graficznych.
 
Rozmiar tekstu: 15/40 mm Max. ilość wierszy: 1 -4

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: Natychmiastowa wysyłka w dni robocze przy zamówieniu do godz. 14

Cena: 38,21 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.

Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na zainwestowanie w wysokiej jakości pieczątki firmowe, które będą godnie reprezentować ich firmę na dokumentach, takich jak umowy, faktury czy też widnieć na korespondencji wysyłanej do klientów. Jednak są branże, w których pieczątka jest nie tylko wskazana, ale wręcz konieczna. Mowa jest tutaj o praktyce lekarskiej. Niezależnie od tego, czy medyk przyjmuje w państwowej przychodni w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, czy też prywatnie, zobowiązany jest do posiadania pieczątki dla lekarzy.

Co w związku z tym musi charakteryzować pieczątki lekarskie? O czym należy pamiętać i co zrobić, by pieczątki gabinetu lekarskiego były odpowiednio sporządzone, a co za tym idzie – zgodne z przepisami obowiązującego prawa? Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, o czym powinieneś pamiętać, kiedy zamawiasz pieczątki dla lekarzy.

Pieczątki dla lekarzy – dlaczego są potrzebne?

Każdy lekarz, który wykonuje swoją pracę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, zobowiązany jest posiadać własną pieczątkę z danymi osobowymi – ale nie tylko. Lekarz z aktualnym prawem wykonywania zawodu, a zatem taki, który nie tylko ukończył studia medyczne, ale również zdał odpowiedni egzamin w Okręgowej Izbie Lekarskiej i uzyskał specjalny numer, przy pomocy którego pacjenci mogą uzyskać wiedzę na temat medyka, na przykład w Centralnym Rejestrze Lekarzy, musi mieć pieczątkę z konkretnym zestawem danych.

Pieczątki medyczne są potrzebne zarówno lekarzom i lekarzom dentystom, którzy leczą ludzi, jak również lekarzom weterynarii. W ramach swojej pracy zawodowej lekarz wystawia recepty, wypisuje karty choroby, a czasem też spisuje plany leczenia. Wszystkie te dokumenty opatrzone są właściwą pieczątką, która stanowi pewnego rodzaju uzupełnienie podpisu lekarza i informuje pacjenta, który specjalista pomaga mu wyjść z choroby.

Wzory pieczątek lekarskich – czy istnieją i gdzie można je znaleźć?

Ustawa o zawodzie lekarza i lekarza dentysty nie reguluje tego, jak powinna wyglądać pieczątka gabinetu lekarskiego, czy też, co mają uwzględniać pieczątki lekarskie. Nie istnieją w związku z tym konkretne i dokładne wzory pieczątek lekarskich. Kwestię danych, które muszą obowiązkowo zawierać pieczątki dla lekarzy, reguluje uchwała Rady Lekarskiej. Według niej, na takiej pieczątce muszą znaleźć się: imię, nazwisko, tytuł zawodowy – lekarz lub lekarz dentysta – albo skrót odpowiadający tytułowi (lek., lek. dent.), wszystkie uzyskane specjalizacje i numer prawa wykonywania zawodu.

Pieczątki lekarskie online

Jeżeli jesteś lekarzem i chcesz wyposażyć się w odpowiednią pieczątkę, w sklepie internetowym AMB Pieczątki znajdziesz pieczątki lekarskie online, które możesz z powodzeniem dopasować do indywidualnych preferencji lub reguł obowiązujących w Twoim miejscu pracy.

Pieczątki dla lekarzy oferowane w AMB Pieczątki to produkty wysokiej jakości, które posłużą medykom przez wiele lat praktyki lekarskiej. Dostępne są w różnych wariantach i z wieloma kolorami tuszu. Nie czekaj i wybierz już dzisiaj swoją pieczątkę, która pomoże Tobie i Twoim pacjentom.

Sprawdź także

pieczątki profesjonalne pieczątki na karton wizytówki pieczątki firmowe pieczątki imienne pieczątki kieszonkowe numeratory maszyny do pieczątek grawerowanie laserowe

Nasze wpisy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl