Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Pieczątki imienne to zazwyczaj pieczątki funkcyjne. Oprócz imienia i nazwiska oraz opcjonalnie nazwy firmy, wzór pieczątki imiennej przewiduje miejsce na odręczny podpis. Możliwe jest również zawarcie w nich nazwy stanowiska, numeru telefonu, a także innych potrzebnych informacji, w zależności od wykonywanego zawodu, chociażby adresu własnego biura czy gabinetu. Inne opcje produktu Wśród pieczątek imiennych, dzięki trwałości i uniwersalności, coraz większą popularność zdobywają oprawki kieszonkowe. Są one wygodne, posiadają niewielki rozmiar, dzięki czemu można je w łatwy sposób transportować nawet w kieszeni. Możliwe jest wybranie jednej opcji graficznej spośród dostępnych szablonów, a także zaproponowanie własnego wzoru, który zgodnie z życzeniem wykonamy. Posiadamy akcesoria produkowane chociażby przez firmy Wagraf czy Nomo. Wybierz jeden spośród wielu modeli z dwuletnią gwarancją!

Pieczątki Nomo 2 Pieczątki Nomo 2
39,84 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pieczątka automatyczna imienna Modico 2 Pieczątka automatyczna imienna Modico 2
39,84 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pieczątka imienna Wagraf A2 Pieczątka imienna Wagraf A2
39,84 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pieczątka automatyczna imienna Colop 20 Pieczątka automatyczna imienna Colop 20
39,02 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Małe pieczątki automatyczne DF 1028 Małe pieczątki automatyczne DF 1028
30,08 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pieczątka automatyczna imienna DF 1743 Pieczątka automatyczna imienna DF 1743
40,65 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pieczątka automatyczna imienna Trodat 4911 Pieczątka automatyczna imienna Trodat 4911
42,28 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pieczątka kieszonkowa imienna Wagraf 30 Pieczątka kieszonkowa imienna Wagraf 30
35,77 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Pieczątka imienna to symbol pracownika lub członka organizacji, którym uwierzytelniamy wszystkie ważne dokumenty. Stanowi wizytówkę zarówno pojedynczej osoby, jak i całej firmy. Używa się jej najczęściej do potwierdzenia zawieranych umów. W sklepie AMB znajdziesz ofertę czytelnych i estetycznych pieczątek podpisowych, którymi zaprezentujesz się jako solidna i profesjonalna marka. Na stronie amb.net.pl oferujemy zarówno gotowe wzory, jak i elastyczność oraz otwartość na propozycje klienta. Nasz sklep posiada asortyment od sprawdzonych producentów akcesoriów biurowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu i dodatków, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie biznesu. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz pieczątkę dla siebie!

Pieczątka podpisowa – wizytówka przedsiębiorstwa

Pieczątka imienna znajduje się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zweryfikowanie dokumentów. Wykorzystuje się ją głównie w instytucjach państwowych i dużych przedsiębiorstwach, choć na stanowiskach kierowniczych występuje także w większości małych firm. To symbol i wizytówka przedsiębiorstwa – choć niewielka i dość łatwa do zlekceważenia, pokazuje jednak profesjonalizm i dbałość o detale. Stanowi najbardziej uniwersalny i najczęściej wybierany wzór pieczątek. Pieczątki podpisowe zwykle projektowane są dla właścicieli firmy, członków zarządu oraz dla specjalistów. Ich specjalną odmianą jest faksymile, czyli pieczątka z wygrawerowanym podpisem odręcznym danej osoby.

Pieczątka imienna – co powinna zawierać?

Pieczątka imienna powinna zawierać najbardziej podstawowe informacje dotyczące firmy, danej osoby czy organizacji. O ile nie określa uprawnień zawodowych, może zawierać dowolne informacje. Dobra pieczątka to jednak pieczątka czytelna i minimalistyczna. Dlatego najlepiej zawrzeć na niej tylko niezbędne dane, takie jak imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska i działalności/firmy. Niektórzy decydują się także na umieszczenie tam danych kontaktowych, jak numer telefonu albo adres e-mail, ale takie informacje lepiej sprawdzają się jednak na wizytówce.

Czym powinna się odznaczać pieczątka z podpisem?

Pieczątka imienna to pieczątka, która pełni głównie funkcję praktyczną. Z tego względu warto postawić tutaj na maksymalną prostotę, przejrzystość i czytelność. Pieczątka posiada zazwyczaj niewielkie rozmiary – jej standardowe wymiary to 26 × 6 mm, 47 × 18 mm oraz 38 × 14 mm. W sklepie AMB znajdziesz też jednak małe pieczątki automatyczne. Warto pamiętać, że pieczątka podpisowa powinna być oszczędna w zdobieniach. Jej celem jest w końcu czytelne przekazywanie najbardziej podstawowych danych. Na ewentualną fantazyjność mogą pozwolić sobie natomiast osoby reprezentujące bardziej kreatywne branże, którym wymyślna pieczątka pomoże zaznaczyć swoją unikalność na rynku.

Pieczątka imienna – wzór

Pieczątka z podpisem to dość drobny i niepozorny element wyposażenia biura, do którego często nie przywiązujemy wagi. Warto jednak pamiętać, że to swojego rodzaju wizytówka przedsiębiorstwa, w związku z czym jej estetyka może sugerować o staranności, profesjonalizmie czy dbałości o szczegóły. Nie wiesz, w jaki sposób wybrać wzór pieczątki imiennej? Nie musisz się o to martwić – przygotowaliśmy dla Ciebie gotowe wzory pieczątek, które wystarczy tylko uzupełnić o Twoje dane. Służymy fachową pomocą i doświadczeniem – wiemy doskonale, jakie informacje i w jakiej formie powinny znaleźć się na profesjonalnej pieczątce, a także jak dopasować je do konkretnego typu biznesu. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

 

Zobacz także:

pieczątki firmowe pieczątki lekarskie datowniki pieczątki reklamowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl