Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Jedną z grup zawodowych, wśród których potrzebne są pieczątki, są pielęgniarki. Te akcesoria automatyczne są dostosowane nie tylko pod kątem liczby wierszy, w których można zawrzeć oprócz imienia nazwiska, ale także nazwy zawodu oraz oznaczenia uprawnień każdej osoby pełniącej taką funkcję. Dzięki niewielkim rozmiarom można je komfortowo przenosić w kieszeni. Innym ważnym atrybutem jest z kolei wyraźny stempel, który powstaje poprzez wykorzystanie technologii laserowej. Oprócz tego dajemy również możliwość wyboru odpowiedniego szablonu spośród czterech dostępnych opcji. Jeśli nie spełniają one oczekiwań, można zaproponować własną wersję pieczątki pielęgniarskiej.

Małe pieczątki automatyczne DF 1028 Małe pieczątki automatyczne DF 1028
30,08 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Pieczątka automatyczna pielęgniarska Trodat 4910 Pieczątka automatyczna pielęgniarska Trodat 4910
35,77 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pieczątka pielęgniarki automatyczna Shiny S841 Pieczątka pielęgniarki automatyczna Shiny S841
34,15 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Istnieje wiele zawodów, które wymagają od osób je wykonujących posługiwania się własną pieczątką. Do nich zalicza się przedstawicieli księgowości, tłumaczy przysięgłych czy oczywiście pracowników służby zdrowia. Nie tylko lekarze, lecz również pielęgniarki są zobowiązane do posiadania niniejszego przedmiotu, stosowanego przy podpisywaniu różnego rodzaju dokumentów, decyzji i zaświadczeń. Ze względu na fakt, że pieczątka pielęgniarki jest nieustannie wykorzystywana podczas wykonywania codziennych, służbowych obowiązków, cenione są jej poręczne wymiary.

Wysokiej jakości pieczątki pielęgniarskie

Jak wiadomo, praca w służbie zdrowia związana jest z ogromną odpowiedzialnością oraz natłokiem obowiązków do wykonania. Nie ma czasu do stracenia, kiedy konieczne jest udzielenie profesjonalnej pomocy pacjentom. Niezbędne pozostaje też regularne uzupełnianie medycznej dokumentacji i raportów, poświadczone podpisem oraz pieczątką. Właśnie dlatego ten przedmiot powinno się nieustannie nosić przy sobie. Idealnym miejscem na jego przechowywanie jest na przykład kieszeń fartucha medycznego. Czym wyróżnia się dostępna w ofercie pieczątka dla pielęgniarki? Przede wszystkim wysoką jakością. Dzięki temu przedmiot charakteryzuje odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. To szczególnie istotne w wykonywaniu zawodu, który wymaga pozostawania w ciągłym ruchu oraz zachowania szybkości i sprawności podejmowanych działań.

Wygodna i estetyczna pieczątka pielęgniarki

Nieodzowny atrybut osoby pracującej w służbie zdrowia stanowi własny stempel, który stosuje się obok podpisu do potwierdzania dokumentacji medycznej. Często używa się go w obecności innych, warto więc zadbać o to, by był estetyczny. W ofercie prezentujemy pieczątki pielęgniarskie, które nie tylko charakteryzują się wysoką jakością wykonania, lecz dodatkowo elegancko i profesjonalnie się prezentują. Co więcej, stempel jest wyraźny, nie ma więc konieczności dociskania przedmiotu do papieru, a to w znacznym stopniu wpływa na wygodę jego użytkowania. Czynność można wykonać szybko i bez zbędnych trudności. Również niewielkie wymiary, które posiada oferowana przez nas pieczątka dla pielęgniarki, wpływają pozytywnie na zadowolenie klientów.

Wzory pieczątek pielęgniarskich

Różnorodność preferencji klientów sprawia, że nieustannie dostosowujemy ofertę do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu każdy może wybrać poręczny model, dopasowany do ulubionej estetyki. Najpopularniejsze są te o standardowych wymiarach oraz mniejsze, które bez problemu mieszczą się w kieszeni. Co natomiast powinno znaleźć się na takich akcesoriach, jak pieczątki pielęgniarskie? Wzór szablonu musi zawierać szereg konkretnych informacji, jak imię oraz nazwisko posiadacza, tytuł zawodowy, a także numer prawa wykonywania zawodu. Do wyboru wedle własnych preferencji pozostają natomiast: kolor tuszu i obudowy. Jesteśmy otwarci również na propozycje projektów szablonu od klientów. Wysokiej jakości, estetyczne i poręczne pieczątki pielęgniarskie? Gwarantujemy profesjonalną realizację w przystępnej cenie.
Zapraszamy do skorzystania z oferty

Zobacz nasze pieczątki lekarskie dostępne pod adresem https://www.amb.net.pl/kategoria-produktu/pieczatki/inne/lekarskie

Sprawdź także nasze pieczątki fimowe, pieczątki imienne, pieczątki beztuszowe, pieczątki reklamowe, ekslibris, pieczątki w długopisie wizytówki i numeratory

Oferujemy także dostawy pieczątek do m.in. Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdańska, Zielonej Góry  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl