Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Efektowne, wielokolorowe pieczątki są doskonałą i niedrogą formą reklamy oraz kreacji wizerunku firmy. Za każdym razem gdy pieczętujesz dokument zostawiasz ciekawą, przyciągającą wzrok, kolorową odbitkę. Produkcję kolorowych pieczątek opanowaliśmy do perfekcji. Potrafimy połączyć nawet kilka kolorów w pieczątce. Dzięki specjalnym patentom kolory nie ulegają przeniknięciu a zapas tuszu pozwala na wykonanie średnio kilkunastu tysięcy odbitek, bez uzupełniania. Wersy, grafika i inne elementy w różnych kolorach wymagają technologicznie 3mm odstępu pomiędzy sobą.

Dodatkowy kolor w pieczątce Dodatkowy kolor w pieczątce
10,49 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pieczątki Modico 6 Pieczątki Modico 6
69,11 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Polecamy kolorowe pieczątki, które stanowią ciekawą alternatywne dla tradycyjnych modeli. Tego typu stemple doskonale sprawdzają się w przypadku firm, których plan identyfikacji wizualnej wymaga użycia kilku kolorów lub dodatku wyróżnika, na przykład w postaci logo. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tuszu nasi klienci mogą cieszyć się atrakcyjnymi wizualnie pieczątkami, których kolory nie ulegają przeniknięciu, natomiast tworzą przyciągającą wzrok odbitkę.

Pieczątki kolorowe – ciekawy wyróżnik marki

Pieczątki z wielokolorowym stemplem od dawna cieszą się dużym zainteresowaniem firm. Ze względu na duże zapotrzebowanie na wyróżnienie się w środowisku biznesowym, takie modele mogą być skutecznym uzupełnieniem identyfikacji wizualnej każdej organizacji. Pieczątka kolorowa szybko i skutecznie przykuwa uwagę. Różne kolory pieczątek pozwalają znacznie urozmaicić treść i umożliwiają wyróżnienie firmy na tle innych. Różnorodność możliwych do wyboru wzorów, kształtów, kolorów i rozmiarów zaprojektowanych stempli pozwala na dokładne dopasowanie pieczątki do indywidualnych oczekiwań klienta. Dzięki temu starannie wykonana kolorowa pieczątka jest nie tylko atrakcyjnym i wygodnym narzędziem biurowym, lecz także doskonale wpasowuje się w identyfikację wizualną konkretnej marki.

Pieczątki wielokolorowe AMB – wygodne i trwałe

Pieczątki kolorowe AMB produkowane są z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie doskonałej jakości stempli, których tusz nie odciska się na drugą stronę kartki, ani się nie rozmazuje. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom pewność udanej odbitki podczas oznaczania każdego rodzaju dokumentów wielokolorową pieczątką. Oprócz tego obsługa naszych stempli jest cicha, a ergonomiczne kształty pieczątek pozwalają na wygodne użytkowanie i precyzyjne stemplowanie. Dodając do informacji w zamówieniu własne logo, nasi klienci otrzymują starannie zaprojektowane, trwałe i praktyczne narzędzie ułatwiające pracę. Pieczątki wielokolorowe AMB zawierają tusz na bazie wody, którego użycie nie naraża środowiska naturalnego na zanieczyszczenia.

Kolorowa pieczątka jest dobrym rozwiązaniem dla osób pragnących, aby stempel na dokumentach zwracał uwagę i pozwalał wyróżnić się w ciekawy sposób na tle innych firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obszarze projektowania oraz wykonywania różnorodnych pieczątek możemy zagwarantować naszym klientom wysoką jakość, ergonomiczność i długotrwałość każdego produkowanego przez nas egzemplarza.

Pieczątka to klasyczny i minimalistyczny symbol, którym potwierdzamy ważność dokumentów? Nie tylko! Może występować także i w wersji bardziej kreatywnej, która zamieni ją w prawdziwy nośnik reklamowy. Kolorowe pieczątki to świetny sposób na podkreślenie oryginalności Twojego przedsiębiorstwa. Pieczątka kolorowa wskazuje na fantazyjność i wyobraźnię, które należą do cech mocno docenianych przez klientów (szczególnie w konkretnych branżach). Wykonywane za pomocą specjalnych technik i laserów, pieczątki kolorowe skutecznie łączą w sobie pragmatyzm z funkcją estetyczną. Zobacz, co je charakteryzuje i gdzie sprawdzają się najlepiej.

Pieczątki wielokolorowe – jak powinny wyglądać?

W jaki sposób przygotować pieczątkę wielokolorową, aby dobrze zareklamować działalność firmy, ale uniknąć przy tym nieestetycznego wrażenia przepychu? Pamiętajmy, że pieczątki są zwykle małe i zawierają najbardziej podstawowe informacje. Aby ich nie przytłoczyć, warto zastosować więc tylko kilka pasujących do siebie kolorów lub kilka odcieni jednej barwy. Ze względów technologicznych kolory w takich pieczątkach nie mogą także na siebie nachodzić ani się stykać – odstęp pomiędzy symbolami czy literami w różnych barwach musi wynosić co najmniej 3 mm.

Pieczątka kolorowa – gdzie się sprawdzi?

Kolorowe pieczątki to bardzo ciekawy sposób na wyróżnienie przedsiębiorstwa pod względem wizualnym. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze będą stanowiły dobre rozwiązanie. Pieczątki wielokolorowe są w końcu dość wyraziste i wskazują na pewną fantazyjność – niekoniecznie sprawdzą się więc w przypadku osób i firm z branży takich jak prawnicza czy medyczna. Po pieczątki wielokolorowe bez obaw mogą natomiast sięgnąć wszyscy przedstawiciele firm z branż opierających się mocno na kreatywności. Dotyczy to na pewno projektantów, grafików, architektów, osób odpowiedzialnych za marketing – wszystkie te zawody i miejsca, w których wyobraźnia jest największym atutem.

Pieczątki kolorowe online

Jeśli zależy Ci na podkreśleniu charakteru przedsiębiorstwa lub oferowanych usług, skorzystaj z tej wyjątkowej wizytówki, jaką stanowią pieczątki wielokolorowe. W sklepie AMB znajdziesz gotowe wzory pieczątek kolorowych, które wyróżniają się ciekawą formą i wysoką trwałością. Skutecznie łączymy na jednej pieczątce kilka barw – z zachowaniem dobrego smaku i umiaru. Kolory na naszych pieczątkach nie zlewają się ze sobą i pozwalają na wykonanie nawet kilkunastu tysięcy odbitek. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i w jaki sposób nasze pieczątki mogą przysłużyć się do promocji Twojego biznesu.

Zobacz także:
pieczątki firmowe
pieczątki reklamowe
pieczątka eksblibris
pieczątki beztuszowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl