Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Duże pieczątki księgowe stanowią istotną część wyrabianych przez nas pieczątek. W naszej bazie znajduje się wiele typowych, gotowych wzorów pieczątek księgowych, które na życzenie możemy spersonalizować i dostosować do konkretnego zamówienia. Ze względu na szeroki wachlarz rozmiarów i wzorów dużych pieczątek, chętnie dobierzemy odpowiednią oprawkę do konkretnego zastosowania. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne, automatyczne modele, dzięki którym pieczętuje się lekko, cicho i wygodnie, bez konieczności odbijania od dodatkowej poduszki i uzupełniania tuszu przez wiele lat. Zapytaj o pełen asortyment. Każdą duża pieczątkę księgową obejmujemy gwarancją 2 lata!

Duża pieczątka automatyczna DF 78103 Duża pieczątka automatyczna DF 78103
157,72 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 6760 Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 6760
96,75 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 90130 Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 90130
256,10 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Duża pieczątka księgowa DF 5391 Duża pieczątka księgowa DF 5391
105,69 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Duże pieczątki Omega 33 Duże pieczątki Omega 33
148,42 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Duże pieczątki Omega 36 Duże pieczątki Omega 36
229,90 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pieczątka automatyczna księgowa DF 6684 Pieczątka automatyczna księgowa DF 6684
98,37 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pieczątki Modico 6 Pieczątki Modico 6
69,11 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Duże pieczątki księgowe – charakterystyka

Aby móc w sposób efektywny wypełniać swoje służbowe obowiązki, muszą być stworzone do tego sprzyjające warunki, zapewniające komfort oraz wygodę. Szereg zawodów wymaga od osób je wykonujących precyzji w działaniu, odpowiedzialności oraz wielozadaniowości. Przy natłoku codziennych zadań warto szukać sposobów, które ułatwią pracę. Dostępne w naszej ofercie pieczątki księgowe to estetyczne, a zarazem poręczne modele, które wyróżniają się wysoką jakością, a co za tym idzie – trwałością oraz wytrzymałością, w związku z czym posłużą przez lata intensywnego użytkowania. Pomimo codziennego eksploatowania, nie ulegają zniszczeniom i zachowują swoją pierwotną estetykę. Co więcej, nie wymagają dodatkowych poduszek oraz ich wymiany, a zastosowany w nich tusz wystarcza na tysiące odbić.

Wysokiej jakości pieczątki księgowe – o ofercie

Wśród dostępnych modeli znajdują się zarówno te w niewielkich, jak i w dużych rozmiarach. Zależnie od specyfiki wykonywanych obowiązków służbowych, oba typy cieszą się dużą popularnością. Jednakże pieczątki używane w księgowości charakteryzują zazwyczaj większe wymiary. Co jest tego powodem? Bez wątpienia fakt, że praca księgowego, w przeciwieństwie na przykład do lekarza, nie wymaga nieustannego pozostawania w ruchu i przemieszczania się. Zawód księgowego nie wiąże się również z koniecznością noszenia fartucha medycznego, którego kieszenie często służą za wygodne miejsce do przenoszenia tego przedmiotu. Pracownik biurowy może zatem swobodnie korzystać z pieczątki w obrębie biurka, a większe wymiary ułatwią znalezienie jej pośród licznych akcesoriów, sprzętów i dokumentów. Dzięki temu wykonywanie codziennych obowiązków staje się znacznie łatwiejsze. Oferujemy realizację zarówno małych, jak i dużych zleceń, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

Wzory pieczątek księgowych – szeroki wybór

Prostokątny lub okrągły uchwyt, kolorystyka obudowy czy rodzaj szablonu do wykonania na stemplu – to tylko niektóre z dostępnych do wyboru opcji. Możliwość dopasowania produktu do swoich oczekiwań i preferencji wpływa pozytywnie na zadowolenie klientów. W ofercie znajdują się standardowe i uniwersalne modele, pośród których bez problemu można dobrać ten idealny dla siebie, a jeśli okaże się to niemożliwe – przyjmujemy również propozycje projektów od klientów. Dzięki temu można nabyć profesjonalne, trafiające w osobiste gusta pieczątki księgowe. Wzory, które oferujemy, to natomiast stylowa estetyka, której towarzyszy wysoka jakość zastosowanych podczas procesu produkcji materiałów. Zapewniamy korzystne ceny, a wszystkie modele obejmuje okres gwarancyjny. Zachęcamy do składania zamówień!

Oferujemy także pieczątki pielęgniarskie pod adresem: https://www.amb.net.pl/kategoria-produktu/pieczatki/inne/pielegniarskie

Sprawdź także nasze: pieczątki firmowe, pieczątki reklamowe, pieczątki lekarskie, pieczątki w długopisie, pieczątki beztuszowe, wizytówkinumeratory i akcesoria do pieczątek

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl