Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Innowacyjną metodą uzyskiwania świetnej jakości stempla jest zastosowanie pieczątek beztuszowych, czyli inaczej flashowych. Wykorzystując te akcesoria powstające metodą błyskową można stworzyć stemple, które będą charakteryzować się jakością nieporównywalnie lepszą z tradycyjnymi artykułami. Dzięki temu możliwe jest wykonanie odcisków o świetnej rozdzielczości. Pozostałe zalety pieczątek flashowych Kupując pieczątki beztuszowe można wybrać opcję, której produkcja, a także sama eksploatacja jest bardzo szybka i prosta. Do bardzo istotnych z punktu widzenia użytkowania korzyści zakupu stempla w wersji flashowej zaliczyć można też koszty eksploatacji takich urządzeń, które są stosunkowo niskie. Wpływ ma na to bardzo duża liczba możliwych do wykonania odbić, nawet w liczbie kilkudziesięciu tysięcy, do momentu wyczerpania zgromadzonego tuszu. Ekologiczna propozycja Należy wspomnieć, że pieczątki flashowe to świetne opcja wpisująca się w obecne wymagania rynku pod względem ekologicznym. Podczas jej powstawania, a także samego użytkowania, nie są wydalane do atmosfery żadne nieprzyjemne oraz szkodliwe zapachy. Podobnie jest z hałasem oraz chemikaliami – ten produkt również jest wolnych od tych zagrożeń, dlatego też jego użytkowanie jest bezpieczne, ekonomiczne i warto się na zdecydować na jego zakup.

Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 6760 Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 6760
96,75 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 90130 Duża pieczątka automatyczna księgowa DF 90130
256,10 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pieczątka automatyczna księgowa DF 6684 Pieczątka automatyczna księgowa DF 6684
98,37 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pieczątki Modico 6 Pieczątki Modico 6
69,11 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Prezentujemy uzyskiwane innowacyjną metodą nowoczesne pieczątki flashowe. Zostały one stworzone z myślą o osobach, którym z jednej strony zależy na ekologicznym produkcie, z drugiej zaś dążą do optymalizacji pracy biura. Te wyjątkowo ergonomiczne pieczątki z pewnością będą wygodnym rozwiązaniem usprawniającym wykonywanie każdego rodzaju pracy biurowej, bowiem są nie tylko długotrwałe, ale ponadto wytrzymałe.

Pieczątki flashowe – długotrwałe i ekologiczne

Co charakteryzuje pieczątkę flashową, zwaną także beztuszową? Przede wszystkim mechanizm stemplowania, tusz przenika bowiem na stemplowaną powierzchnię przez porowatą gumową matrycę. Pieczątki beztuszowe tego typu często określa się mianem ekologicznych, ponieważ ich produkcja nie wiąże się z powstawaniem odpadów zanieczyszczających środowisko. Dodatkowo pieczątki flashowe są wygodne w zastosowaniu – nie tworzą plam i nie rozmazują napisów podczas wykonywania nawet bardzo szybkiego stemplowania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii produkcji uzupełnienie pieczątki tuszem jest łatwe, a jeden zapas zapewnia długotrwałe korzystanie ze stempla. Oprócz tego, projektując wygląd beztuszowej pieczątki, można postawić na szczegółowość, technologia jej wykonania pozwala bowiem na stworzenie naprawdę skomplikowanego wzoru oraz jego precyzyjne odwzorowanie na papierze przy każdym wykonywaniu stempla.

Pieczątki beztuszowe AMB – wytrzymałe i ergonomiczne

Oferujemy nowoczesne rozwiązanie, usprawniające oznaczanie dokumentów – wersje flashowe pieczątek. Dzięki zaawansowanej technologii produkujemy pieczątki flashowe o najlepszych parametrach. Ergonomiczne i wytrzymałe alternatywy tradycyjnych modeli staną się skutecznym narzędziem identyfikacji marki. Możliwość długotrwałego zastosowania naszych pieczątek zawdzięczamy użyciu wysokiej jakości komponentów, wykorzystanych do ich produkcji. W łatwy sposób można zamówić pieczątkę beztuszową online, wypełniając wygodny formularz na stronie internetowej. Oferujemy projektowanie spersonalizowanej beztuszowej pieczątki dla wszystkich, którzy chcą się w ten sposób wyróżnić, a ponadto ujednolicić i dopasować do siebie wszystkie elementy identyfikacji marki. Ergonomiczny kształt naszych pieczątek sprawia, że łatwo trzyma się je w dłoni i bez hałasu wykonuje stemplowanie, a specjalne zabezpieczenia pojemnika pozwalają na ich wygodne i bezpieczne przechowywanie.

Beztuszowe pieczątki wyróżniają się wygodą użytkowania oraz wysoką estetyką wykonania. Zapraszamy do składania zamówień na pieczątki beztuszowe online, które z dbałością wykonujemy według indywidualnego wzoru, dostosowanego do charakteru działalności oraz identyfikacji wizualnej marki. Nasze flashowe pieczątki pozwalają na szybkie, ciche i długotrwałe korzystanie, a przy tym są wytrzymałe, ergonomiczne i przyjazne dla środowiska. Stanowią zatem nieporównywanie lepszą alternatywę dla tradycyjnych modeli

Sprawdź także


pieczątki lekarskie
pieczątki profesjonalne
pieczątki na karton
wizytówki
pieczątki firmowe
pieczątki imienne
pieczątki kieszonkowe

Nasze wpisy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl