Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Jednym z elementów niezbędnych w różnego rodzaju instytucjach, urzędach czy dużych firmach są solidne datowniki. Znacznie przyspieszają one niektóre procesy, takie jak chociażby potwierdzanie wpływu korespondencji czy akceptacji projektu. Datowniki są niezbędne w każdej dużej firmie i instytucji. Dostępne w wersji bardzo wytrzymałej z metalowym szkieletem odpornym na wieloletnią, intensywną eksploatację oraz w obudowie plastikowej przeznaczone do standardowego użytkowania. W obydwu liniach pieczątek z datą producenci przewidują możliwość zmiany daty przez 10 lat. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko sprawdzone i niezawodne rozwiązania na które udzielamy dwuletniej gwarancji. Wyróżniają się one sprawnym i odpornym na zniszczenie mechanizmem oraz stosunkowo dużym pojemnikiem na tusz.

Datownik szkieletowy Shiny E-913 Datownik szkieletowy Shiny E-913
120,33 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Datownik szkieletowy Shiny E-916 Datownik szkieletowy Shiny E-916
143,09 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Datownik szkieletowy Shiny E-917 Datownik szkieletowy Shiny E-917
156,10 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Mini datownik  Shiny S-300 Mini datownik Shiny S-300
14,63 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pieczątka automatyczna datownik Shiny 828 Pieczątka automatyczna datownik Shiny 828
91,87 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pieczątka automatyczna datownik Shiny S-826D Pieczątka automatyczna datownik Shiny S-826D
91,87 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Każdy księgowy lub inna osoba, która prowadzi dokumentację danego przedsiębiorstwa lub jednoosobowej działalności gospodarczej doskonale wie, jak istotne jest zachowanie porządku w dokumentach. Mowa jest zarówno o tym związanym z rodzajem dokumentów, jak i datami, w których zostały wystawione. Kwestię zachowania porządku w datach możesz rozwiązać w niezwykle łatwy sposób. Wystarczy, że zaopatrzysz się w wysokiej jakości pieczątki z datownikiem – do dyspozycji są zarówno datowniki automatyczne, jak i mechaniczne. Do czego są przeznaczone datowniki oraz jak z nich korzystać? Warto poświęcić chwilę i przeczytać, aby się tego dowiedzieć.

Pieczątki z datownikiem – niezbędne w pracy z dokumentacją

Ręczne wpisywanie daty nie zawsze jest wskazane, ponieważ te kilka cyfr może napisać każda osoba, również nieposiadająca do tego uprawnień. Opatrzenie dokumentacji odpowiednią, unikalną dla danej firmy pieczątką z datownikiem pozwala uniknąć nadużyć związanych z pokwitowaniem odbioru towarów czy też podpisu dokumentów.

Osobom, które zajmują się pobieraniem opłat parkingowych, również polecane są pieczątki z datownikiem. Przydatne będą w takich przypadkach zwłaszcza datowniki z tekstem, które zawierają informację o tym, w jakim dniu samochód został zaparkowany. Dodatkowo, odpowiednie pole w obszarze datownika umożliwia ręczne wpisanie godziny, od której rozpoczęło się parkowanie. Jest to niezwykle istotne wszędzie tam, gdzie pobór opłat nie został zautomatyzowany.

Jak już nadmieniliśmy, pieczątki z datą są wysoce wskazane również do stosowania przez osoby, które zajmują się odbiorem towarów lub sporządzaniem różnego rodzaju sprawozdań. Wówczas pieczątka z datownikiem niezbędna jest po to, by pokwitować przybycie z magazynu zamówionych surowców i produktów.

Datowniki – kup online w sklepie internetowym AMB Pieczątki

Jeżeli interesują Cię pieczątki z datownikiem, ponieważ wykorzystujesz je często w swojej pracy zawodowej, doskonale trafiłeś. W ofercie sklepu internetowego AMB Pieczątki znajdziesz datowniki automatyczne i pieczątki z datą, które posłużą Ci przez wiele lat. Są niezwykle trwałe, a cechę tę zawdzięczają unikalnej budowie. Ich wytrzymałość i odporność na wgniecenia, uszkodzenia czy obicia to tylko niektóre z zalet, którymi charakteryzują się datowniki – z tekstem i nie tylko.

Wygodne uchwyty dostępnych datowników pozwalają na komfortowe korzystanie i opatrywanie datą wielu dokumentów z rzędu. Wmontowana płytka zapewnia ponadto wyraźne odbicia pieczątki z datownikiem niezależnie od tego, jakiego koloru tusz wybierzesz. Dostępne opcje to: czarny, niebieski, fioletowy, zielony i czerwony – dobierz taki wariant, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie. Możesz zamówić datownik automatyczny bądź szkieletowy, w zależności od sposobu, w jaki mają być ustawiane daty. Nie czekaj i złóż swoje zamówienie już dziś, abyś mógł wkrótce otrzymać spersonalizowane dla Twojej firmy pieczątki z datą lub datowniki z tekstem, które w prosty sposób pomogą Ci usprawnić proces datowania dokumentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl