Producenci
Pieczatki Olsztyn

Pieczątki Olsztyn

AMB: PIECZĄTKI ONLINE. NAJTAŃSZE PIECZĄTKI W OLSZTYNIE.
 

Szukasz wiarygodnego dostawcy pieczątek firmowych w Olsztynie? Idealnie trafiłeś! Jesteśmy liderem w branży, oferując ekspresowy serwis wyrobienia pieczątek 'od ręki'.

Rozumiemy, jak ważne są dla Ciebie czas i wygoda. Dlatego oferujemy nasze usługi on-line, umożliwiając zamówienie i projektowanie pieczątek przez Internet, kiedykolwiek Ci to pasuje. Czy to oznacza kompromis w kwestii jakości? Absolutnie nie! Nasze pieczątki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich długą żywotność i ostrość wydruku.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pieczątki z logo firmy, czy chcesz coś bardziej spersonalizowanego, nasza ekipa jest gotowa, aby dostarczyć Ci produkt dokładnie taki, jakiego potrzebujesz. I co więcej, jesteśmy w stanie to zrobić ekspresowo – zazwyczaj w ciągu zaledwie 5 minut od otrzymania Twojego zamówienia!

Ale to jeszcze nie wszystko. Mimo że dostarczamy pieczątki najwyższej jakości z niewiarygodnie szybkim czasem realizacji, robimy to również tanio. Nasza misja to dostarczanie wartości naszym klientom, dlatego nasi klienci zawsze są zaskoczeni, jak niewiele kosztuje zamówienie pieczątek firmowych u nas.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Daj nam szansę pokazać Ci, co to znaczy mieć pieczątki szybko, tanio i bez problemów. Z nami wyrobienie pieczątki firmowej to czysta przyjemność.

Wyrabianie pieczątek w Olsztynie obejmuje:

 • pieczątki firmowe – wygodne narzędzie, które ułatwia codzienną pracę w biurach, sklepach, hurtowniach, magazynach, centrach kurierskich i innych przedsiębiorstwach działających w dowolnej branży. Do wyboru pozostają różne kształty pieczątek oraz kolory tuszów,
 • pieczątki kieszonkowe – pieczątki, które wystarczy przyłożyć do powierzchni i nacisnąć, aby odbić umieszczone na nich dane. Są bardzo wygodne w terenie, ponieważ standardowa ilość tuszu mieści się tutaj w mniejszej oprawie,
 • pieczątki imienne – funkcjonalne pieczątki z danymi osobowymi i kontaktowymi idealne dla specjalistów zatrudnionych na samodzielnych stanowiskach,
 • pieczątki kwadratowe, owalne, okrągłe – różne kształty pozwalają dobrać pieczątkę idealnie dopasowaną do potrzeb firmy,
 • pieczątki reklamowe – pieczątki zaprojektowane z myślą o reklamie marki. Można je wykorzystać np. na paczkach wysyłanych przez sklepy czy hurtownie internetowe, świetnie sprawdzą się również w ekskluzywnych butikach do znakowania toreb,
 • pieczątki wielokolorowe – połączenie różnych kolorów tuszy mile widziane jest w agencjach reklamowych oraz innych firmach z branży kreatywnej,
 • pieczątki flashowe (znane także jako beztuszowe lub błyskowe) – nowoczesna technologia wykorzystująca silne lampy wyładowcze. Tego typu pieczątki nie wymagają zastosowania tuszu, dlatego pozwalają uniknąć wprowadzania chemii do środowiska,
 • pieczątki lekarskie, pielęgniarskie – pieczęci dla lekarzy, pielęgniarek czy położnych stanowią narzędzie potwierdzające ich odpowiedzialność zawodową, dlatego muszą zawierać określone prawnie dane (imię i nazwisko, specjalizacja, numer uprawnień, dane przychodni lub gabinetu),
 • pieczątki ekslibris – specjalne stemple do znakowania księgozbiorów,
 • datowniki – stemple pozwalające na przybijanie daty na dokumentach.

Jak zamówić pieczątki?

Wystarczy, że skonfigurujesz swoje zamówienie na stronie online, podasz dane dostawy (przesyłka kurierska, paczkomat) i opłacisz zamówienie.

Aby zamówić u nas pieczątki do Olsztyna:

 • wybierz pieczątkę z rozbudowanej oferty sklepu online,
 • wpisz treść, którą chcesz umieścić na wyrabianej pieczątce,
 • oznacz wzór pieczątki – polecamy szeroki wybór gotowych szablonów oraz możliwość wykonania pieczątki według dostarczonego projektu. Możemy również przygotować projekt dopasowany do treści lub zrealizować go na podstawie przesłanych wytycznych (zdjęcia, skan),
 • zaznacz kolor oprawy i tuszu,
 • sprawdź swoje zamówienie i potwierdź go.

Najpopularniejsze dzielnice i osiedla, gdzie wysyłamy pieczątki – Olsztyn

Zapewniamy wyrabianie pieczątek w Olsztynie i ich dostawę prosto do Twojego domu bądź biura. Najczęściej obsługiwane dzielnice i osiedla Olsztyna, gdzie wysyłamy pieczątki:

 • Olsztyn Zatorze,
 • Olsztyn Kortowo,
 • Olsztyn Nagórki,
 • Olsztyn Śródmieście,
 • Olsztyn Rynek Starego Miasta,
 • Olsztyn Osiedle Generałów,
 • Olsztyn Pieczewo.

FAQ – najczęściej zadawane pytani

Pieczątki – co powinny zawierać?

Na pieczątkach firmowych najczęściej podaje się jej nazwę i dane teleadresowe oraz NIP. Lekarze i pielęgniarki podają imię i nazwisko, numer uprawnień, specjalizację oraz dane teleadresowe placówki służby zdrowia, gdzie przyjmują pacjentów (gabinet, przychodnia).

Co potrzeba do wyrobienia pieczątki firmowej w Olsztynie?

Aby wyrobić pieczątkę firmową, którą dostarczymy do Olsztyna, musisz podać jedynie dane, które chcesz na niej umieścić. W szczególnych przypadkach wymagane jest potwierdzenie tożsamości.

Czy pieczątki są obowiązkowe?

W Polsce nie ma obowiązku wyrabiania pieczątek po zarejestrowaniu działalności gospodarczej. Jednak pieczątki firmowe ułatwiają pracę na co dzień. Obowiązek ich posiadania nałożony jest na pielęgniarki, położne, lekarzy i diagnostów medycznych oraz tłumaczy przysięgłych.

Gdzie się wyrabia pieczątki?

Wyrabianie pieczątek możliwe jest w punktach stacjonarnych oraz online. Firma AMB prowadzi sklep internetowy, w którym wygodnie zamówisz pieczątki do Olsztyna prosto ze swojego domu lub biura.

Pieczątki – gdzie zamówić?

Pieczątki firmowe stanowią jedno z ważnych narzędzi pracy, dlatego warto zadbać o ich jakość i zamówić je u renomowanego wytwórcy. Wyrabianiem pieczątek zajmujemy się już od ponad 25 lat, wykorzystujemy nowoczesne technologie i oprawy do pieczęci pochodzące od renomowanych producentów. Polecamy szeroki wybór opraw, różne kolory tuszy, dużo gotowych wzorów oraz możliwość realizacji indywidualnego projektu.

Ile kosztuje wyrobienie pieczątki?

Cena za wyrobienie pieczątki zależy od wybranej oprawy i jej rodzaju. W naszej ofercie znajdziesz zarówno tanie pieczątki kosztujące około 20 zł, jak i droższe modele, które sprawdzą się przy codziennym użytkowaniu.

Ile trwa wyrobienie pieczątki?

Wyrobienie pieczątki możliwe jest od ręki, ponieważ proces nanoszenia danych jest bardzo szybki. Przy zamówieniach online pieczątek do Olsztyna, realizacja trwa u nas około 24h.

Gdzie kupić pieczątki?

Pieczątki możesz kupić online. W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroki wybór pieczątek firmowych, imiennych, kieszonkowych, beztuszowych, wielokolorowych, lekarskich i innych. Wystarczy, że dobierzesz interesującą Cię pieczątkę i wpiszesz tekst, który chcesz umieścić, a my zajmiemy się naniesieniem danych oraz dostarczymy gotową pieczątkę do Olsztyna.

Odbiór pieczątek Olsztyn 24h

Sprawdź przykładowe miejsca odbioru pieczątek w Olsztynie.

Pieczątki Olsztyn Śródmieście

Paczkomat OLS41M

Pl. Jedności Słowiańskiej

10-039 Olsztyn

Paczkomat OLS16A

ul. 1 Maja 3

10-117 Olsztyn

Paczkomat OLS52M

ul. Kołobrzeska 1

10-442 Olsztyn

Paczkomat OLS20A

ul. Wyzwolenia 15A

10-105 Olsztyn

Pieczątki Olsztyn Pojezierze

Paczkomat OLS02N

ul. Leonharda 9

11-041 Olsztyn

Paczkomat OLS18M

ul. Kołobrzeska 31

10-454 Olsztyn

Paczkomat OLS06A

ul. Piłsudskiego 50

10-449 Olsztyn

Paczkomat OLS12N

ul. Towarowa 2

10-416 Olsztyn

Pieczątki Olsztyn Dajtki

Paczkomat OLS08M

ul. Żytnia 31A

10-822 Olsztyn

Paczkomat OLS24M

ul. Sielska 12

10-802 Olsztyn

Paczkomat OLS11M

ul. Sielska 45A

10-801 Olsztyn

Paczkomat OLS33M

ul. Rolna 109B

10-804 Olsztyn

Pieczątki Olsztyn Jaroty

Paczkomat OLS58M

ul. Kanta 11

10-691 Olsztyn

Paczkomat OLS11A

ul. Ks.Hanowskiego 16

10-687 Olsztyn

Paczkomat OLS14M

ul. Wilczyńskiego 31

10-686 Olsztyn

Paczkomat OLS23A

ul. Herdera 1A

10-695 Olsztyn

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl