Producenci
Pieczątki Szczecin

Pieczątki Szczecin

AMB: PIECZĄTKI ONLINE. NAJTAŃSZE PIECZĄTKI W SZCZECINIE.
 
Potrzebujesz wielu pieczątek o różnych rozmiarach? Jesteśmy do usług!

Firma AMB oferuje wysokiej jakości pieczątki w Szczecinie w rozmiarach standardowych i powiększonych. Tanie pieczątki w większych rozmiarach doskonale sprawdzą się m.in. w działach księgowych, ponieważ można na nich zmieścić więcej linijek tekstu czy w firmach produkcyjnych i handlowych potrzebujących pieczątek z kolorowymi tuszami, którymi chcą opatrywać paczki przygotowywane dla stałych klientów. Wyrób pieczątek stanowi naszą specjalność już od 1993 roku. Wykorzystujemy starannie dobrane oprawki do pieczęci pochodzące od renomowanych marek (m.in. Trodat, Modico, Nomo, Wagraf, Shiny), dzięki czemu nasze pieczątki gwarantują długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie.

W stałej ofercie posiadamy:

 • pieczątki imienne (funkcjonalne) – idealne m.in. dla lekarzy, pielęgniarek, specjalistów zajmujących jednoosobowe stanowiska czy przedstawicieli handlowych,
 • pieczątki firmowe – do wyboru pozostają różne kształty (okrągłe, kwadratowe, prostokątne, owalne) i kolory tuszu czy wielkości i style czcionek,
 • pieczątki kieszonkowe – poręczne pieczątki zamknięte w niewielkiej obudowie. Idealne dla lekarzy, fizjoterapeutów oraz innych osób pracujących w terenie,
 • datowniki – specjalne pieczątki przeznaczone do stemplowania dokumentów datą,
 • pieczątki drewniane – narzędzie idealne do szybkiego podpisywania dokumentów danymi firmy lub swoim imieniem i nazwiskiem (nie da się ich podrobić),
 • pieczątki reklamowe – idealne dla sklepów internetowych i stacjonarnych czy hurtowni, które chcą znakować reklamą kartony i torby z zapakowanym towarem,
 • pieczątki owalne, kwadratowe, okrągłe – przygotowujemy pieczątki w różnych kształtach,
 • pieczątki wielokolorowe – kreatywne pieczątki idealne w branży reklamowej oraz dla firm handlowych, które chcą zamówić pieczątkę reklamową,
 • pieczątki lekarskie i pielęgniarskie – niezbędne narzędzie pracy dla osób zatrudnionych w służbie zdrowia. Musi się na nich znaleźć imię, nazwisko i specjalizacja lekarza, numer nadanych mu uprawnień zawodowych oraz dane teleadresowe gabinetu bądź przychodni zdrowia, w której przyjmuje,
 • pieczątki flashowe (beztuszowe, błyskowe) – ekologiczne pieczątki, które wykorzystują mocne lampy wyładowcze. Zapewniają wyższą jakość użytkowania i są przyjazne dla środowiska,
 • pieczątki ekslibris – personalizowane stemple służące do oznaczania książek (stosowane m.in. przez biblioteki, czytelnie oraz firmy i osoby prywatne posiadające własne zbiory),
 • duże pieczątki – mieszczą więcej linijek tekstu niż standardowe.

Jak zamówić pieczątkę?

Wyrób pieczątek w Szczecinie przez firmę AMB to szybki i tani sposób na zyskanie pieczątki z własnymi danymi. Wystarczy, że wybierzesz pieczątkę online na stronie naszej firmy i skonfigurujesz ją, aby pasowała do Twoich potrzeb:

 • kliknij pieczątkę, którą chcesz zamówić,
 • wybierz kolor tuszu i obudowy (możesz zaznaczyć także opcję „losowo”),
 • wpisz treść, która ma znaleźć się na Twojej pieczątce,
 • zaznacz, ile sztuk pieczątek potrzebujesz,
 • wybierz wzór pieczątki – możesz zaznaczyć jeden z naszych gotowych wzorów, zamówić indywidualny projekt dopasowany do wpisanej treści, przesłać własny kompletny projekt pieczątki lub dostarczyć plik, a my na jego podstawie przygotujemy projekt Twojej pieczątki.

Najpopularniejsze dzielnice, gdzie wysyłamy pieczątki – Szczecin

Oferujemy pieczątki online w Szczecinie, które dostarczamy do paczkomatów lub bezpośrednio do domu bądź biura Klienta. Najczęściej obsługiwane dzielnice, do których wysyłamy pieczątki:

 • Szczecin Prawobrzeże,
 • Szczecin Piastów,
 • Szczecin Północ,
 • Szczecin Śródmieście,
 • Szczecin Zachód.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Co potrzeba do wyrobienia pieczątki firmowej w Szczecinie?

Niezbędne są dane firmy, które chcesz umieścić na pieczątce (najczęściej przedsiębiorcy zamieszczają nazwę, adres, numer telefonu i e-mail, NIP, REGON). Czasami jednak wyrobienie pieczątki wymaga dostarczenia dokumentu potwierdzającego tożsamość (gdy istnieje podejrzenie oszustwa).

Pieczątki – co powinny zawierać?

Przepisy regulują jedynie pieczątki lekarzy – mają oni obowiązek podać swoje imię, nazwisko i specjalizację, numer uprawnień oraz dane placówki medycznej, w której przyjmują pacjentów. Dane zamieszczane na innych pieczątkach są dobrowolne. Firmy najczęściej umieszczają tutaj nazwę przedsiębiorstwa, dane teleadresowe oraz NIP, a specjaliści z różnych branż swoje imię i nazwisko, zajmowane stanowisko oraz dane kontaktowe.

Czy pieczątki są obowiązkowe?

Obowiązek posiadania pieczątek nałożony został wyłącznie na zawody medyczne (lekarze, pielęgniarki, położne, diagności laboratoryjni). W innych przypadkach posiadanie pieczątki jest dobrowolne.

Czy jest obowiązek posiadania pieczątki firmowej?

Przedsiębiorcy nie mają prawnego obowiązku wyrabiania pieczątki, ale ułatwia ona im codzienną pracę i zwiększa wiarygodność firmy.

Pieczątki – gdzie zamówić?

Pieczątki firmowe i inne możesz zamówić online. W AMB polecamy wyrób pieczątek w Szczecinie, które dostarczamy przesyłką kurierską.

Gdzie się wyrabia pieczątki?

Pieczątki wyrabiają wyspecjalizowane firmy i drukarnie. AMB oferujemy tanie pieczątki w Szczecinie (Prawobrzeże, Piastów). Ich produkcją zajmujemy się już od 1993 roku, wykorzystujemy nowoczesne technologie i oprawy od sprawdzonych dostawców, co zapewnia najwyższą jakość zamówionych pieczątek.

Ile trwa wyrobienie pieczątki?

Wyrobienie pieczątki w AMB jest proste i szybkie. Sam proces naniesienia danych trwa zaledwie chwilę. Gdy zamawiasz pieczątki online w Szczecinie, dostarczymy je już w 24h.

Ile kosztuje wyrobienie pieczątki?

Cena za wyrobienie pieczątki zależy od jej rodzaju i oprawy, którą wybierzesz. W naszej ofercie znajdziesz tanie pieczątki w Szczecinie, których ceny zaczynają się już od niecałych 20 zł. Dodatkową opłatę poniesiesz za przygotowanie indywidualnego projektu według Twojego własnego pomysłu.

W jakim sklepie można kupić pieczątki?

Pieczątki obecnie możesz zamówić online. Sklep internetowy firmy AMB poleca pieczątki firmowe, imienne, lekarskie i pielęgniarskie, reklamowe, beztuszowe, wielokolorowe, datowniki i wiele innych rodzajów pieczątek wykonywanych z użyciem nowoczesnych technologii oraz z wykorzystaniem najlepszych opraw.

Kto robi pieczątki?

Pieczątki wykonywane są na indywidualne zamówienie przez wyspecjalizowane drukarnie i firmy usługowe. AMB oferuje wyrób pieczątek online w Szczecinie według gotowych szablonów oraz indywidualnych projektów.

Jaki tusz do pieczątki?

Do standardowych pieczątek stosuje się tusz wodny. Na powierzchniach o niskiej chłonności warto zastosować pieczątkę z tuszem szybkoschnącym.

Jaki kolor pieczątki firmowej?

Przepisy nie regulują kolorów pieczątek. W pieczątkach firmowych najczęściej stosuje się czarny tusz, a urzędy państwowe często sięgają po tusz czerwony. Gdy jednak chcesz wykonać np. pieczątkę reklamową dla swojej firmy, możesz wybrać inny kolor dopasowany do identyfikacji marki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl