Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Wśród niezbędnych elementów sprzętu osoby wykonującej zawód medyczny są pieczątki lekarskie. Akcesoria kieszonkowe pozwalają na swobodne wyjeżdżanie z nią w teren, także dzięki niewielkiej wadze. Za pośrednictwem naszych urządzeń możliwe jest wskazanie nawet czterech wierszy informacji, zawierających przede wszystkim imię i nazwisko lekarza, jego specjalizację, numer uprawnienia, a także opcjonalnie adres gabinetu czy numer telefonu. Sprzedajemy pieczątki, które produkowane są chociażby przez firmy Wagraf, Colop, a także Modico. Wśród najważniejszych parametrów naszych akcesoriów wymienić można trwałość wykonywanych elementów. Są one również łatwe w obsłudze i dostosowane do szybkiej wymiany zużytych części.

Pieczątki lekarskie kieszonkowe Wagraf 30 Pieczątki lekarskie kieszonkowe Wagraf 30
38,21 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Małe pieczątki automatyczne DF 1028 Małe pieczątki automatyczne DF 1028
30,08 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Lekarska pieczątka automatyczna Modico 2 Lekarska pieczątka automatyczna Modico 2
39,84 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Lekarska pieczątka automatyczna Colop 20 Lekarska pieczątka automatyczna Colop 20
39,02 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na zainwestowanie w wysokiej jakości pieczątki firmowe, które będą godnie reprezentować ich firmę na dokumentach, takich jak umowy, faktury czy też widnieć na korespondencji wysyłanej do klientów. Jednak są branże, w których pieczątka jest nie tylko wskazana, ale wręcz konieczna. Mowa jest tutaj o praktyce lekarskiej. Niezależnie od tego, czy medyk przyjmuje w państwowej przychodni w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, czy też prywatnie, zobowiązany jest do posiadania pieczątki dla lekarzy.

Co w związku z tym musi charakteryzować pieczątki lekarskie? O czym należy pamiętać i co zrobić, by pieczątki gabinetu lekarskiego były odpowiednio sporządzone, a co za tym idzie – zgodne z przepisami obowiązującego prawa? Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, o czym powinieneś pamiętać, kiedy zamawiasz pieczątki dla lekarzy.

Pieczątki dla lekarzy – dlaczego są potrzebne?

Każdy lekarz, który wykonuje swoją pracę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, zobowiązany jest posiadać własną pieczątkę z danymi osobowymi – ale nie tylko. Lekarz z aktualnym prawem wykonywania zawodu, a zatem taki, który nie tylko ukończył studia medyczne, ale również zdał odpowiedni egzamin w Okręgowej Izbie Lekarskiej i uzyskał specjalny numer, przy pomocy którego pacjenci mogą uzyskać wiedzę na temat medyka, na przykład w Centralnym Rejestrze Lekarzy, musi mieć pieczątkę z konkretnym zestawem danych.

Pieczątki medyczne są potrzebne zarówno lekarzom i lekarzom dentystom, którzy leczą ludzi, jak również lekarzom weterynarii. W ramach swojej pracy zawodowej lekarz wystawia recepty, wypisuje karty choroby, a czasem też spisuje plany leczenia. Wszystkie te dokumenty opatrzone są właściwą pieczątką, która stanowi pewnego rodzaju uzupełnienie podpisu lekarza i informuje pacjenta, który specjalista pomaga mu wyjść z choroby.

Wzory pieczątek lekarskich – czy istnieją i gdzie można je znaleźć?

Ustawa o zawodzie lekarza i lekarza dentysty nie reguluje tego, jak powinna wyglądać pieczątka gabinetu lekarskiego, czy też, co mają uwzględniać pieczątki lekarskie. Nie istnieją w związku z tym konkretne i dokładne wzory pieczątek lekarskich. Kwestię danych, które muszą obowiązkowo zawierać pieczątki dla lekarzy, reguluje uchwała Rady Lekarskiej. Według niej, na takiej pieczątce muszą znaleźć się: imię, nazwisko, tytuł zawodowy – lekarz lub lekarz dentysta – albo skrót odpowiadający tytułowi (lek., lek. dent.), wszystkie uzyskane specjalizacje i numer prawa wykonywania zawodu.

Pieczątki lekarskie online

Jeżeli jesteś lekarzem i chcesz wyposażyć się w odpowiednią pieczątkę, w sklepie internetowym AMB Pieczątki znajdziesz pieczątki lekarskie online, które możesz z powodzeniem dopasować do indywidualnych preferencji lub reguł obowiązujących w Twoim miejscu pracy.

Pieczątki dla lekarzy oferowane w AMB Pieczątki to produkty wysokiej jakości, które posłużą medykom przez wiele lat praktyki lekarskiej. Dostępne są w różnych wariantach i z wieloma kolorami tuszu. Nie czekaj i wybierz już dzisiaj swoją pieczątkę, która pomoże Tobie i Twoim pacjentom.

Sprawdź także

pieczątki profesjonalne pieczątki na karton wizytówki pieczątki firmowe pieczątki imienne pieczątki kieszonkowe numeratory maszyny do pieczątek grawerowanie laserowe

Nasze wpisy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl